Formy płatności i sposób dostawy


W naszym sklepie internetowym za produkty możesz zapłacić przez szybkie i bezpieczne płatności elektroniczne PayPal. 


 

Dzięki współpracy z krajowym liderem obsługi płatności on-line, firmą Dotpay S.A., zapewniamy nowoczesne, wygodne oraz bezpieczne metody płatności.

dotpay.png

KOMFORT I WYGODA

Przebieg procesu płatności jest bardzo prosty, szybki i składa się z następujących etapów:

1. Po umieszczeniu interesujących produktów w koszyku, podaniu informacji niezbędnych do realizacji zamówienia oraz wybraniu płatności poprzez Dotpay, następuje automatyczne przekierowanie na stronę Dotpay za pomocą bezpiecznego, szyfrowanego połączenia SSL.

2. Na kolejne stronie wybierz preferowaną formę płatności:

platnoscinowe.png

3. Po dokonaniu wyboru następuje automatyczne przejście na stronę danego kanału płatniczego. W zależności od specyfiki wybranego kanału płatniczego postępuj według instrukcji wyświetlanych na ekranie.

4. W przypadku płatności kartą lub on-line transakcje przebiegają zazwyczaj w ciągu kilku minut. Nasz sklep jest informowany o pomyślnym zakończeniu transakcji, dzięki czemu możemy natychmiast rozpocząć kompletowanie przesyłki.

BEZPIECZEŃSTWO
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie informacje przetwarzane w trakcie składania i realizowania zamówień przez nasz sklep były bezpieczne na każdym etapie. Dane przekazywane do serwisu Dotpay są szyfrowane protokołem SSL, stanowiącym standard dla bezpiecznego przesyłania informacji w sieciach komputerowych. Firma Dotpay S.A. spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa, których szczegółowy opis znajduje sę na stronie http://www.dotpay.pl/­o_serwisie/­bezpieczenstwo/.

TRADYCYJNY PRZELEW
Za zakupy możesz zapłacić również tradycyjnym przelewem. W tytule wpisz numer zamówienia lub po prostu nazwe produktu z datą zakupu.

Dane do zwykłego przelewu:

POL-BARD System

Baczków 168, 32-708 Dziewin

PKO BP - Inteligo 

Nr rachunku: 35 1020 5558 0000 8002 3128 9969

IdeaBank 64 1950 0001 2006 0035 2904 0001

ZADOWOLENIE I SATYSFAKCJA
Twoje zadowolenie i satysfakcja z zakupów są dla nas niezwykle ważne, dlatego jesteśmy zawsze do dyspozycji – zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie udzieli pomocy w kwestiach związanych z obsługą sklepu i dokonywaniem transakcji.

Zadzwoń do nas:

- 888-318-428

- 697-679-989

Lub napisz:

- calipto@polbard.pl

- biuro@polbard.pl

Porozumiewamy się też w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Koszty dostawy

BEZPŁATNA DOSTAWA W CAŁEJ POLSCE I KRAJACH UE

Większość naszych produktów dostarczana jest wysyłkowo. Nie dotyczy to natomiast oprogramowania dystrybuowanego w formie elektronicznej ESDRóżnica pomiędzy dostawą pudełkową i licencją elektroniczną polega na tym,że nie wysyłamy pudełka z oprogramowaniem, a jedynie - poprzez e-mail - kod aktywacyjny i link do ściągnięcia programu ze strony producenta.

Dostawy zamówionych towarów realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich (zazwyczaj DHL). Dostawa na terenie Polski i krajach Unii Europejskiej jest bezpłatna - niezależnie od wybranej formy dostawy. Po prostu nic nie płacisz.  .

  1280px-Dhl_logo.svg.png

 standardowa przesyłka

 0 zł

express*  

0 zł*dostępność ograniczona

 paczka24 

 0 zl

 paczka48 

 0 zl

 

Wysyłka do obszarów poza UE również jest możliwa po wcześniejszej konsultacji.